Вітчизняний виробник – ТОВ «703 металообробний завод котельного обладнання» рекомендує Вам для розгляду перелік теплотехнічного обладнання, яке не поступається за надійністю імпортним аналогам від виробника.

Номенклатурою нашого підприємства є:

- котли водогрійні серії ВК-22; ВК-32 та ВК-34 теплопродуктивністю 50кВт, 80кВт, 100кВт, 250кВт, 500кВт, 630кВт, 750кВт, 1000кВт, 1250кВт, 1500кВт, 1600кВт, 1750кВт, 2000кВт, 2500кВт призначені для опалення та гарячого водопостачання житлових, виробничих та адміністративних будівель; сфера застосування: стаціонарні опалювальні котельні, реконструкція чинних, новозбудовані, транспортабельні котельні (439 котлів у всіх регіонах України);

- котли опалювальні водогрійні твердопаливні КСТ теплопродуктивністю 50кВт, 100кВт, 150кВт, 200кВт, 250кВт, призначені для опалення індивідуальних житлових будинків і будівель комунально-побутового призначення, обладнаних системами водяного опалення. Розрахунковим паливом є сортований антрацит. Конструкція котла забезпечує можливість спалювання різновидів кам'яного і бурого вугілля, деревних відходів, брикетів;

- пальники ГГС-БМ теплопродуктивністю 0,05÷3,5 МВт, з плавним регулюванням потужності, призначені для спалювання природного газу в опалювальних водогрійних котлах, що експлуатуються в котельнях (574 пальники у всіх регіонах України);

- установки хімічного очищення води ХВП – 0,5т/год, ХВП – 1т/год, ХВП – 3.5т/год, ХВП – 5т/год, призначені для пом'якшення вихідної води у системах водогрійних та парових котлів (298 установок у всіх регіонах України);

- установки водопідготовчі ВДПУ – 0.5т/год, ВДПУ – 3т/год, ВДПУ – 5т/год, призначені для дегазації хімічно очищеної підживлювальної води у водогрійних опалювальних котельнях, у ручному та автоматичному режимах (298 установок у всіх регіонах України);

- підігрівачі парові та водяні (понад 1500 по всіх регіонах України);

- труби димові;

- газоходи та повітропроводи різної форми, а також все наступне основне та додаткове обладнання для 100% комплектації котелень. 

Теплотехнічне обладнання ТОВ 703 МОЗКО виготовляється за розробками та під авторським наглядом Державного науково-дослідного інституту санітарної техніки (ДНДІСТ) м. Києва. Постійна та тісна співпраця заводу з інститутом дає можливість проводити модернізацію та реагувати на всі вимоги Держнагляду, а також використовувати у виробництві котельного обладнання передові технології та новітні розробки вітчизняних та іноземних фірм. Все це дає можливість виготовляти котли з високим ККД, що перевищує 93%.

Котли Сталеві Водогрійні Автоматизовані (КСВа), ВК-32, ВК-34 виграють за металомісткістю, габаритами, простотою обслуговування та ремонту, оскільки не вимагають громіздкого обмуровування та дефіцитних матеріалів у процесі обслуговування.

Котли, виготовлені ТОВ 703 МОЗКО, успішно працюють із пальниками на газу та на рідкому паливі (Riello, UNIGAS, Weishaupt, Giersch). Застосування пальників з автоматикою плавного регулювання потужності дають суттєву економію палива, і період окупності обладнання не перевищує одного сезону.

Виготовлене заводом обладнання знаходиться в експлуатації «Теплоенерго», інших теплових компаніях практично у всіх областях України.

ТОВ 703 МОЗКО виготовляє повний комплекс обладнання для повної комплектації котелень на сучасному рівні. Це і насосні блоки, і грязьовики, і вузли обліку та інше. На основі обладнання, що випускається, завод виготовляє модульні котельні різної теплопродуктивності.

Отримавши послуги ТОВ 703 МОЗКО як Генерального підрядника (Проєктування, Монтаж, Налагодження) з теплоенергопостачання дозволить Вам отримати:

 • Оптимальні терміни щодо виконання проєктної документації;
 • Оптимальні терміни будівельно-монтажних робіт;
 • Комплектне постачання обладнання, погоджене із замовником

І як наслідок мінімальні терміни від початку проєктування до введення об'єкта в експлуатацію, тобто один комплексний підрядник, який відповідає за весь цикл робіт від проєкту до сервісного обслуговування.

Перелік послуг:

 • виконання техніко-економічного обґрунтування (ТЕО), робочого проєкту (РП);
 • підготовка вихідних даних для отримання технічних умов (ТУ) на водо-газо-електропостачання та каналізацію;
 • розробка проєктної документації всіх необхідних розділів: будівельний, тепломеханічний, електрики та автоматики, водопровід, каналізація, газопостачання (ГРП та облік газу), розділів охорони праці, техніки безпеки, оцінки впливу на навколишнє середовище (ОВНС);
 • узгодження проєктної документації;
 • постачання обладнання;
 • загальнобудівельні та монтажні роботи;
 • налагодження та комплексне випробування;
 • навчання технічного персоналу замовника;
 • гарантійне обслуговування;
 • сервісне обслуговування та диспетчеризація

ТОВ 703 МОЗКО постійно шукає нові можливості щодо зниження фінансового тиску на Замовника під час виконання комплексних програм та проєктів, що особливо важливо в умовах фінансової кризи. Тому послуги, що надаються нами з ефективного мережевого менеджменту проєктами та інвестування в проєкти з використанням кредитно-лізингових схем, допомагають Замовнику заощадити оборотні кошти та найбільш ефективно провести фінансування реконструкції або модернізації своїх об'єктів.

Для виконання вищевказаних робіт завод має у своєму розпорядженні необхідний кадровий і виробничий потенціал, має відповідні ліцензії та дозволи видані державними службами. З питаннями для отримання більш детальної інформації щодо виготовлення обладнання звертайтеся письмово або телефоном.